بازار فروش انواع پاستیل و کاکائو
سه شنبه , ۲۷ مهر ۱۴۰۰
خانه / کره کاکائو / خرید عمده کره کاکائو اصل ایرانی

خرید عمده کره کاکائو اصل ایرانی

خرید عمده کره کاکائو اصل ایرانی با برند افریقانا در دو لاین نچرال و دئودورایز امکان پذیر است. چنانچه دنبال کره اصل و اورجینال می باشید، کره نچرال را انتخاب کنید. کره کاکائو نچرال یا طبیعی، محصولی است که به طور مستقیم در اثر فراوری دانه کاکائو به دست می آید. کره کاکائو در تهیه برخی لوسیون ها و صابون ها و محصولات بهداشتی و نیز در تهیه شکلات های واقعی یا real chocolate نقش اساسی را ایفا می کند. شکلات واقعی، شکلات هایی است که در آن از هیچگونه روغن و کره ای به جز کره کاکائو اصل استفاده نمی شود.

کره کاکائو ایرانی

کره کاکائو ایرانی از دانه های کاکائو مزارع تانزانیا تهیه می شود. این دانه به صورت خام وارد ایران شده و در اینجا توسط دستگاه های مجهز فراوری می شود. طی این فرآیند سه محصول به دست می آید:

  • مس(خمیر) کاکائو
  • کره کاکائو
  • پودر کاکائو

کره کاکائوی به دست آمد از ان فرآیند بودار است و به کره نچرال یا کره اصل معروف است. اما از آنجایی که بسیاری از محصولات را با استفاده از کره ی بدون بو تهیه می کنند، تولید کره بدون بو نیز در دستور کار کارخانه قرار گرفت. کره ی بدون بو یا کره ی دئودورایز مناسب کارگاه هایی است که نمی خواهند محصولات آن ها بوی کاکائو داشته باشد.

خرید عمده کره کاکائو

کره کاکائو در قالب های ۲۵ کیلویی تهیه می شود و امکان خرد کردن آن وجود ندارد. برای خرید عمده کره کاکائو باید مضرب ۲۵ را در نظر گرفت. از لحاظ قیمت تفاوتی بین کره نچرال و دئودورایز وجود ندارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده کره کاکائو نچرال

قیمت عمده کره کاکائو نچرال

كره كاكائو يك نوع كره گياهى است كه از دانه ى كاكائو تهيه مى شود …