بازار فروش انواع پاستیل و کاکائو
یکشنبه , ۲۵ مهر ۱۴۰۰
خانه / پودر کاکائو هلندی / خرید پودر کاکائو هلندی در بازار های بین المللی

خرید پودر کاکائو هلندی در بازار های بین المللی

پودر کاکائو ماده ای ارزشمند است که بیشتر جهت مواد اولیه در خوراکی هایی مانند شکلات استفاده می شود که دارای خاصیت بی نظیری و طعم و بوی فوق العاده خوشمزه ای است. کشورهای انگشت شماری هستند در جهان که به کشت و برداشت این محصول پرداخته و آن را به اقصی نقاط جهان صادر می کنند. برخی کشورها مانند هلند نیز از کشت این محصول برخوردار نیست بلکه کاکائو را از کشورهای کشت کننده خریداری و در کارخانجات خود آن را فرآوری می کنند. خرید پودر کاکائو هلندی در بازارهای بین‌المللی خرید و فروش گسترده ای دارد و کشورهای زیادی خریداران دائمی آن هستند.

خرید پودر کاکائو هلندی در بازار های بین المللی

ارائه دهنده بدون واسطه پودر کاکائو هلندی با کیفیت در کشور

ارائه دهنده بدون واسطه پودر کاکائو هلندی با کیفیت در کشورتولید کنندگان ارائه دهنده بدون واسطه پودر کاکائو هلندی با کیفیت در کشور هستند و با وارد نموده دانه خام این محصول آن را فرآوری نمود و در سراسر کشور عرضه می کنند. بهترین پودر کاکائو خارجی را با قیمت مناسب می توان مستقیم و باصرفه تر تهیه نمود بنابراین مراکزی که نیاز بالا به این محصول دارند برای کاهش هزینه های خودشان آن را بدون واسطه تهیه می کنند.

اکثرا خرید بدون واسطه پودر یا کرم کاکائو، کیلویی و عمده صورت می گیرد. برخی کاکائو این محصول را به صورت های مختلف از شرکت های هلندی خریداری می کنند و آن را به صورت دانه‌ی خام، پودری، کرمی و … تهیه می کنند که هر کدام نیز به صورت بسته بندی شده در اوزان مختلف و فله ای به فروش می رسد.

درخت کاکائو در چند گونه در کشورهای مختلف رشد می کند که برخی گونه ها دارای رنگ قهوه ای روشن و برخی گونه ها دارای قهوه ای سوخته هستند. گونه ای از آن کاکائو دارای رنگ قهوه ای سوخته و ارزش غذایی بالاتری بوده و باکیفیت تر خواهد بود.

عرضه بهترین مارک پودر مانده خالص در بازار های داخلی

عرضه بهترین مارک پودر مانده خالص در بازار های داخلیبرخی مراکز هستند که در کار عرضه بهترین مارک پودر خالص در بازارهای داخلی هستند و با خرید و فروش این محصول در بازار به تامین نیاز داخلی کشور می پردازند. ایران به دلیل اینکه کشت کننده کاکائو نمی باشد اکثرا این محصول را از دیگر کشورها وارد می کند. واردات آن نیز یا خود دانه های کاکائو است و یا فرآوردهای آن که به طرق مختلف وارد می شود. 

بهترین پودر کاکائو خالص توسط تجار و بازرگانان وارد کشور می شود و بعد از آن نیز توسط دیگر مراکز در هر نقطه از ایران در دسترس عموم خریداران قرار می گیرد. پود کاکائو خالص بدون مواد افزودنی و کاملا ارگانیک است و به علت درجه یک بودن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

پودر کاکائو خوب در صنایع مختلف استفاده می شود مثلا در شکلات سازی، کیک و شیرینی پزی، صنایع بیسکویت، بستنی، کاپوچینو، کافی میکس، هات چاکلت و … که بیشترین خریداران این محصول نیز همین تولیدکنندگان مواد غذایی هستند.

توزیع پودر کاکائو به صورت عمده

توزیع پودر کاکائو به صورت عمدهتوزیع پودر کاکائو به صورت عمده نیز یکی از راه هایی است که دسترسی مشتری را به این محصول را راحت تر می کند و توزیع کننده با بازاریابی محصول خود به جذب مشتری پرداخته و با قبضه بازار باتوجه به نیاز هر منطقه به فروش گسترده این محصول می پردازد. 

توزیع کنندگان با اهداف مشخصی به تامین نیاز داخلی می پردازند و با قبضه بازار رقابتی هر کدام جهت کسب سهم بیشتری در این عرصه در تلاش هستند و بازار کاکائو را به انحصار خودشان درآورده اند. پخش پودر کاکائو هلندی نیز توسط این شرکت ها به صورت عمده انجام می گیرد‌.

پودر کاکائو هلندی یکی از معروف ترین برندهایی است که وارد ایران می شود و طعم خوش و عطر دلپذیر آن مورد پسند خریداران ایرانی قرار گرفته است و در ایران این محصول طرفداران زیادی دارد به همین دلیل برندهای آن در ایران شناخته شده هستند‌.

خریدار بهترین پودر کاکائو هلندی در عرصه بین المللی

خریدار بهترین پودر کاکائو هلندی در عرصه بین المللیاولین خریدار بهترین پودر کاکائو هلندی در عرصه بین‌المللی خود تاجری است که با شناسایی بازار به خرید این محصول از دیگر کشورها مانند هلند مشغول است. این تاجر بواسطه شغل خود به خرید و فروش کاکائو می پردازد و علاوه بر کسب سود نیاز مشتری را رفع می کند.

در ایران نیز پودر کاکائو خریداران زیادی دارد که از خریدار خرده که آن را برای مصرف شخصی خود در بسته های ۱۰۰ گرمی تهیه می کند گرفته تا خریداران عمده که آن را با واسطه یا بدون واسطه تهیه می کنند. همچنین هر خریدار کاکائویی حین خرید به دو اصل مهم فکر می کند و آن کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصول می باشد.

لذا مشتری جهت خرید دانه خام کاکائو و پودر آن جویای مراکز است که نوع خالص و مرغوب را ارائه دهند و سعی می کند از مراکزی نیز خرید کند که با کمترین واسطه به دست او برسد تا برای او باصرفه تر باشد.

فروشنده پودر کاکائو هلندی با نازلترین قیمت

فروشنده پودر کاکائو هلندی با نازلترین قیمتفروشنده پودر کاکائو هلندی با نازلترین قیمت مرکزی است که با حذف واسطه و دلال ها این محصول را بدون واسطه بدست مشتری می رساند. فروشگاه پودر کاکائو در اکثر نقاط کشور نیز در صورتی که خریدار کاکائو را عمده خریداری کند تخفیفات ویژ ای برای او در نظر می گیرد.

قیمت پودر کاکائو هلندی عمده نسبت به خرده از کمترین نرخ ممکن برخوردار می باشد و صنایعی مانند کارخانجات بستنی این محصول را عمده و بدون واسطه تهیه می کنند تا هزینه های خود را کاهش داده و سود خودشان را بالا ببرند. قیمت پودر کاکائو کیلویی محاسبه می شود و بسته به میزان خرید نرخ آن محاسبه می شود.

همچنین این محصول در بسته بندی های مختلف با اوزان متنوع نیز به فروش می رسد که بسته به وزن بسته دارای نرخ مختلفی است. کاکائوی درجه یک با خلوص بالا مسلما از قیمت بیشتری برخوردار است.

وارد کننده برندهای برتر پودر کاکائو در مشهد

وارد کننده برندهای برتر پودر کاکائو در مشهدواردکننده برندهای برتر پودر کاکائو در مشهد تجار و بازرگانی هستند که این محصول را از کشورهای کشت کننده وارد می کنند. واردات پودر کاکائو فله هلندی نیز توسط این مراکز انجام می شود که طبق قوانین گمرکی و صادراتی این مهم صورت می گیرد. پود هلندی دارای کیفیت های مختلفی است که در اشکال مختلف صادرات می شود.

کاکائو به دلیل طرفداران زیادی که دارد دارای خریداران بالایی نیز است و امروزه نیز کاربرد بالایی آن سبب افزایش نیاز روز افزون کشور به آن شده است و به همین دلیل در بازار مراکز زیادی در حال عرضه انواع کاکائو هستند.

یکی از استفاده کنندگان عمده پودرکاکائو خارجی کافی شاپ ها هستند که از این محصول استفاده های بالایی دارند و سعی می کنند برای خرید بهترین نوع را تهیه کنند. این مراکز به دلیل کار حرفه ای خود با انواع کاکائو آشنایی دارند و نوع اصل و مرغوب آن را تشخیص می دهند.

تولید کننده پودر کاکائو خالص هلندی در پایتخت

تولید کننده پودر کاکائو خالص هلندی در پایتختتولیدکننده جهت تولید پودر کاکائو خالص هلندی در پایتخت طبق فرایندی این محصول را تولید می کند. لذا ابتدا دانه های کاکائو را بو می دهد تا پوست بیرونی آن از مغزش جدا شود. بنابراین بعد از بو دادن دانه ها را داخل الک میریزد تا پوستش جدا شود بعد از آن دانه ها را آسیاب نموده و بعد از آن خمیر شده و چربی یا کره آن با دستگاه هایی گرفته می شود.

این کره بدست آمده نیز استفاده هایی بالایی مانند تهیه شکلات دارد و خواص فراوانی دارد و در خوراک، پزشکی، داروسازی و لوازم آرایش و … کاربرد دارد. لذا محصول باقی مانده بعد از جدا شدن کره کمی اسیدی است بنابراین طی فرایندی خنثی یا قلیایی می شود و در نهایت پودر کاکائو از آن بدست می آید که رنگ و بوی آن بسته به میزان قلیایی شدن فرق دارد.

در مرحله بعد کاکائو را از غلطک عبود داده و آسیاب می کنند و بعد آن را با هوای سرد عبور می دهند و بعد از سرد شدن در اوزان مختلف بسته بندی می کنند.

کارخانه های معتبر کوکو هلندی درجه یک

کارخانه های معتبر کوکو هلندی درجه یککارخانه معتبر کوکو هلندی درجه یک دانه های این محصول را خریداری می کند و طبق فرایند مختلفی فرآوری آن را انجام می دهد. این مرکز با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و فناوری روز و متخصصین امر در این حوضه به تولید با بهترین کیفیت این محصول می پردازد.

مهم ترین ویژگی پودر کاکائو، چربی و پی اچ و نرمی آن است که در آزمایشگاه های کنترل کیفیت برای اطمینان از شرایط باکتریولوژی ایمن و سلامت و بهداشت آن، تست شده و مورد تایید قرار می گیرد و طبق استاندارد و کاملا بهداشتی تولید می شود.

پودر کاکائو تولید شده در کارخانجات جاذب چربی می باشد به همین دلیل به گونه ای بسته بندی می شود که جریان هوا در بسته‌ی آن نفوذ پیدا نکند. چون در صدرت نفوذ هوا باعث کلوخه شدن کاکائو خواهد شد. پودر کاکائو فله ای و بسته بندی شده را می توان از تولید کننده آن بدون واسطه و ارزان خریداری نمود.

شرکت های بازرگانی بزرگ پودر کاکائو هلندی در بازار های جهانی

شرکت های بازرگانی بزرگ پودر کاکائو هلندی در بازار های جهانی

شرکت های بازرگانی بزرگ پودر کاکائو هلندی در بازار های جهانی این محصول را خرید و فروش می کند و با عملکرد درست در این زمینه بهترین پودر را عرضه می دارد. لذا با شناخت کم و کیف بازار و با در نظر گرفتن اصل مشتری مداری و بررسی و شناخت صحیح بازار به فروش تخصصی و گسترده این محصول و فرآوردهای آن می پردازد.

این مراکز بخش اعظمی از بازار را در دست گرفته و یکی از راهبردهای اصلی آنها نیز قبضه بازار و پیشی از رقبای خود است. فروش پودر کاکائویی تیره و روشن توسط این مراکز به صورت اینترنتی نیز انجام می شود و مشتری می تواند با مراجعه به سایت فروش آنها خرید کند. 

طعم و رنگ کاکائو دو مشخصه اصولی در خرید این محصول است که این دو اصل از ویژگی های چالش برانگیز در معین نمودن مرغوبیت و کیفیت برای صنایع مختلفی است که خریداران این محصول می باشند. همچنین کاکائو در محدوده وسیعی از پخت و پز مواد غذایی استفاده می شود که مورد پسند افراد زیادی می باشد. 

سفارش پودر کاکائو صادراتی مرغوب

سفارش پودر کاکائو صادراتی مرغوبجهت سفارش کاکائو صادراتی مرغوب در ایران باید به وارد کننده یا عرضه کننده اصلی آن مراجعه نمود چون آنها اولین فروشندگان این محصول در کشور هستند. در بازارهای جهانی نیز بهتر است جهت سفارش این محصول به تولید کننده آن یا سایت فروشی که در اختیار دارد مراجعه نمود. 

مثلا جهت سفارش پودر کاکائو دارک می توان به تاجری که آن را خرید و فروش می کند نیز مراجعه کرد. یکی از مزایای خرید به صورت سفارشی این است که مشتری می تواند کاکائو را تازه تر تهیه کند چون در این صورت تاریخ تولید به تاریخ خرید آن نزدیک تر است. بنابراین خریدار برای اطمینان از خرید خود باید از مراکز معتبر و برندهای معتبر خرید کند و به تاریخ تولید و انقضای محصول نیز توجه کند.

پودر کاکائو اکثرا در دو نوع طبیعی و خالص تولید می شود که نوع طبیعی رنگ روشن تری داشته و در درجه فرایندی کمی تولید می شود. نوع خالص نیز به جهت حذف تلخی آن و داشتن رنگ تیره در درجه فرایند بیشتری تولید می شود به همین دلیل میزان آنتی اکسیدان آن نیز کم خواهد شد.

تجارت پودر کاکائو هلندی با سودآوری بالا

تجارت پودر کاکائو هلندی با سودآوری بالاتجارت پودر کاکائو هلندی دارای سودآوری بالایی است چون در جهان همه ی کشورها این محصول را کشت نمی کنند و علاوه بر آن طرفداران آن نیز زیاد می باشد. به همین دلیل بسیار از کشورها هستند که متقاضی خرید کاکائو در بازارهای خارجی می باشند. همچنین صادرات این محصول باعث رونق اقتصادی است و جایگاه کشور صادرکننده را در جهان حفظ می کند.

پودر کاکائو دارای ویتامین های D, B6, B12, A, C, منیزیم، کافئین، پروتئین، قند، پتاسیم، سدیم، کلسترول و … است.

خواص کاکائو:

 • جلوگیری از کم‌خونی
 • درمان یبوست
 • درمان چاقی
 • کاهش دهنده فشارخون
 • کاهش دهنده دیابت
 • کاهش دهنده کلسترول
 • درمان آسم و تنگی نفس و سرفه
 • درمان زخم
 • افزایش حافظه
 • کاهش افسردگی و جوانسازی پوست
 • مقوی قلب و کبد و استخوان
 • جلوگیری کننده از سرطان

ارسال رایگان پودر کاکائو هلندی در اصفهان

ارسال رایگان پودر کاکائو هلندی در اصفهانارسال رایگان پودر کاکائو هلندی در اصفهان در سایت های فروش آن صورت می گیرد و کسی که این محصول را به صورت اینترنتی از سایت خرید کند محصول را رایگان درب منزل تحویل خواهد گرفت. مزایای خرید از اینترنت این است که مشتری می تواند در هر ساعت از شبانه روز و در هر زمانی در کمترین زمان ممکن آن را خرید کند.

یکی دیگر از مزایای خرید پودر کاکائو تلخ و دیگر مدل ها به صورت آنلاین این است که مشتریانی که به علت مشغله وقت رفتن به بازار را ندارند می توانند در منزل یا محل کار خود بهترین برندها را تهیه کنند. امروزه به علت پیشرفت علم و تکنولوژی ارتباطات و بروز شدن روش خرید مشتریان نیز به این رو سوق پیدا کرده اند و از این طریق کاکائو را تهیه می کنند. 

همچنین بیشتر مراکز عمده فروش و خرده فروش دارای سایت هستند و علاوه بر عرضه حضوری، اینترنتی نیز این محصول را به فروش می رسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

نماینده پودر کاکائو هلندی

نماینده فروش عمده پودر کاکائو هلندی

نماینده پودر کاکائو هلندی یکی از مراکز اصلی و وابسته به شرکت تولیدی پودر کاکائو …