بازار فروش انواع پاستیل و کاکائو
یکشنبه , ۲۶ مرداد ۱۳۹۹
خانه / پودر کاکائو / نمايندگی فروش پودر کاکائو درجه یک در تبریز

نمايندگی فروش پودر کاکائو درجه یک در تبریز

نمايندگي فروش پودر کاکائو می تواند به عنوان مرکزی برای خرید انواع پودر کاکائو به صورت فله یا بسته بندی مورد مراجعه قرار گیرد. کاکائو نام درختی از تیره پنیرکیان است که برگ های ساده و متقابل دارد و گل های آن به صورت گل های کوچک رنگی و قرمز رنگ در همه فصول مشاهده می شوند. میوه های جمع آوری شده را در انبار نگهداری کرده تا پوسیده شود و دانه های آن قابل خارج شدن از آن باشند. در واقع کاکائو از آسیاب نمودن دانه کاکائو به دست می آید که پس از گرفتن چربی آن صورت می گیرد. عمده مصرف کاکائو برای تهیه شکلات می باشد که از هر ۴۰۰ دانه کاکائو نیم کیلو شکلات قابل تولید است. 

نمايندگی فروش پودر کاکائو درجه یک در تبریز

خرید پودر کاکائو در بازار های داخلی و جهانی

خرید پودر کاکائو در بازار های داخلی و جهانیپودر کاکائو مالزی از نمونه انواع پودر کاکائو است که در بازار های جهانی و بازار های داخلی خریداری می شود. خرید این محصول ممکن است به صورت پودر کاکائو کیلویی یا پودر کاکائو بسته بندی شده باشد که در این صور قیمت خرید هر کدام متفاوت خواهد بود. 

خرید کاکائو از وب سایتم های فروش اینترنتی نیز امکان پذیر است و کسانی که تمایل به خرید اینترنتی دارند می توانند با مراجعه به اینترنت و فروشگاه های آنلاین به خرید بپردازند. قیمت پودر کاکائو و همچنین راه های تشخیص پودر کاکائو خالص از جمله اطلاعاتی است که در این صفحات قابل مشاهده است. 

عرضه پودر کاکائو به صورت آنلاین در حداقل زمان ممکن صورت می گیرد و پس از ثبت سفارش در فاصله دو الی سه روز کاری به دست مصرف کننده می رسد. 

فروش ویژه پودر کاکائو با تخفیف ۲۰ درصدی

فروش ویژه پودر کاکائو با تخفیف ۲۰ درصدیجنگل های مرطوب و استوایی مانند جنگل های آمازون از جمله خاستگاه کاکائو به شمار می روند. مناطقی همچون مکزیک، مناطق شمالی آمریکای جنوبی و آمریکای مرکزی از جمله نواحی هستند که به عنوان مرکز تولید پودر کاکائو در جهان به شمار می روند.

فروش پودر کاکائو از طریق مراکز مختلف صورت می گیرد. ارقام بسته بندی شده کاکائو در سوپر مارکت ها نیز یافت می شود و در صورت تمایل به خرید عمده، مراجعه به مراکز فروش عمده برای تهیه مقادیر بیشتر آن بهترین راه خرید است.

فروش ویژه با تخفیف ۲۰ درصدی و گاه بیشتر از سوی فروشندگان انجام می شود و با این متد، در مدت زمانی محدود مقدار فروش به طور قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت. افزون بر این خریداران نیز می توانند در پرداخت هزینه به این روش صرفه جویی نموده و خریدی ارزان قیمت را داشته باشند.

خریدار بهترین مارک پودر کاکائو

خریدار بهترین مارک پودر کاکائوبومیان اکوادور کاکائو را به عنوان نوشیدنی، دارو و خوراک مورد استفاده قرار می دادند این کاکائو از جنگل های آمازون به دست می آمد. 

شکاتل نام نوشیدنی بود که سرخ پوستان از دانه کاکائو تهیه می کردند و برای آنها از تقدس بالایی برخوردار بود، چنان که آن را غذای خدایان می نامیدند.

پودر کاکائو یکی از پودر های پر مصرف است که امروزه به صورت شکلات داغ نیز تهیه می شود و در بسته بندی تحت عنوان شاسه به فروش می رسد. خریداران ممکن است به خرید یک یا چندین شاسه بپردازند یا هر بسته کامل آن را که دارای تعداد مشخصی از پودر کاکائو است خریداری نمایند. 

خریدار پودر کاکائو بخشی از افرادی هستند که تنها برای مصارف شخصی آن را خریداری می کنند. عده ای از خریداران نیز صاحبان کارخانه شکلات سازی می باشند که بهترین مارک پودر کاکائو که از مواد اولیه و لازم برای تهیه شکلات است را در حجم زیاد خریداری می کنند.

فروشنده پودر کاکائو کیلویی در بازار تهران

فروشنده پودر کاکائو کیلویی در بازار تهراندر قرن شانزده میلادی کاکائو از مکزیک به اروپا توسط اسپانیائی ها راه یافت. اگر چه که حدود صد سال طرز تهیه نوشیدنی شکاتل پنهان ماند اما در قرن ۱۷ بالاخره اروپایی ها با نحوه تهیه این نوشیدنی آشنا شدند.

کریستف کلمب و پسرس در قرن ۱۶ میلادی از نخستین اروپائی هایی بودند که با کاکائو آشنا شدند. نحوه آشنایی آنها با کاکائو به این صورت بود که قایقی را مشاهده کردند که بارش از کاکائو بود. مصرف کاکائو در اروپا به سرعت جا افتاد و همگانی شد و به بخشی از خوراک مردم مبدل گردید. 
پودر کاکائو در حال حاضر در تمام نقاط جهان به اشکال مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که فروشنده پودر کاکائو دارای فعالیت های مختلفی است. برخی از این فروشندگان دارای معاملات در سطح وسیع می باشند و به خرید و فروش کاکائو در حجم بالا می پردازند. برخی دیگر نیز فعالیت محدودی دارند و مقدار سرمایه مالی در گردش آنها برای فروش کاکائو محدود می باشد.

فروشگاه پودر کاکائو درجه یک ایرانی

فروشگاه پودر کاکائو درجه یک ایرانیمصرف کاکائو در اروپا در ابتدا در انحصار خانواده ها و افراد محدودی بود و ثروتمندان تنها کسانی بودند که شکلات را که گران قیمت بود را استفاده می کردند. در قرن ۱۶میلادی در اسپانیا اهمیت کاکائو به حدی بود که از آن به عنوان واحد پولی نیز استفاده  می شد.

انواع کاکائو درجه یک ایرانی را می توان از فروشگاه پودر کاکائو تهیه نمود. شرکت واردات پودر کاکائو در زمینه واردات این محصول فعالیت داشته و توزیع کننده و عرضه کننده کاکائو به سراسر کشور می باشد.
پودر کاکائو به صورت عمده از فروشندگان عمده آن خریداری می شود و از آن جا بخش زیادی از این کالا در صنعت شکلات سازی و شیرینی پزی مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین بخش بزرگی از خریداران و متقاضیان این کالا را صاحبان صنایع فوق تشکیل می دهند.

تولید کننده پودر کاکائو در سراسر کشور

تولید کننده پودر کاکائو در سراسر کشوراز آن جا که گیاه کاکائو در مناطق گرمسیری قدرت رویش دارد، عملا تولید این ماده در ایران به دلیل مساعد نبودن شرایط آب و هوایی صورت نمی گیرد. بنابراین برای تامین این محصول نیاز به واردات آن می باشد. پودر کاکائو ممکن است به صورت فله از کشور های صادر کننده آن خریداری شود و عملیات بسته بندی و فرآوری آن توسط تولید کنندگان داخلی صورت گیرد.

بنابراین لیبل گذاری و بسته بندی پودر کاکائو را کارخانجات مختلف داخلی انجام می دهند و این محصول را پس از آماده سازی و بسته بندی به بازار عرضه می دارند. شرکت پودر کاکائو عرضه کننده این کالا با نرخ خاص است و کیفیت کاکائو و خالص بودن آن مهمترین نکته ای است که کالای تولیدی این شرکت ها را از هم متمایز می سازد.

برترین وارد کننده پودر کاکائو در مشهد

برترین وارد کننده پودر کاکائو در مشهدتجارت و خرید و فروش کاکائو یکی از انواع تجارت های محبوب با طعم شیرین به شمار می رود. شاید بومیان آمازون حتی تصور این را نیز نداشتند که کاکائو روزی به محبوب ترین و یکی از پر جاذبه ترین تجارت های جهانی مبدل شود.

هر ساله به میزان ۴ میلیون تن کاکائو برای مصارف مختلف و تهیه فرآورده های کاکائویی مانند:

 • شکلات
 • پودر کاکائو

به کشور های مختلف صادر می شود که ایران نیز یکی از مقاصد صادراتی برای این محصول می باشد. شکلات یکی از پر طرفدارترین مواد خوراکی و غذایی در بین عموم مردم جهان است که اصلی ترین ماده اولیه آن را پودر کاکائو تشکیل می دهد.

واردات پودر کاکائو توسط شرکت های بازرگانی مختلف موجب در دسترس قرار گرفتن این کالا در مشهد و تمامی نقاط کشور می شود. حجم وارداتی این محصولات به صورت مشخص انجام می شود و شرکت های بازرگانی مختلف فعالیت های متفاوتی را در این زمینه دارند.

صادرات پودر کاکائو به کشور های همسایه

صادرات پودر کاکائو به کشور های همسایهگونه های مختلفی از گیاه کاکائو در مناطق مختلف جهان که دارای آب و هوای مساعد هستند می روید اما بیشترین میزان تولید و برداشت کاکائو در شمال و جنوب خط استوا می باشد. 

غنا کشوری آفریقایی است که در غرب این قاره قرار گرفته و در حال حاضر یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان کاکائو در جهان پس از ساحل عاج به شمار می رود. پس از آن کشور هایی همچون:

 • نیجریه
 • کامرون
 • ساحل عاج
 • برزیل
 • کاستاریکا
 • ونزوئلا
 • پرو
 • گواتمالا
 • اکوادور

قرار دارند که این کشور ها نیز از عمده ترین مراکز تولید کاکائو در جهان به شمار می روند و تامین کننده دو سوم نیاز جهانی به کاکائو می باشند.. از این رو این مناطق و کشور های نام برده شده دارای فعالیت صادراتی به کشور های همسایه و همچنین اقصی نقاط جهان می باشند. 

صادرات پودر کاکائو به ایران نیز از جمله فعالیت های تجاری کشور های صادر کننده و تولید کننده کاکائو می باشد. میزان خرید این تولیدات ممکن است در هر سال با مقادیر متفاوت و البته با نرخ های گوناگونی صورت گیرد.

پخش پودر کاکائو در قنادی

پخش پودر کاکائو در قنادیتجارت و خرید و فروش کاکائو به دلیل اهمیت زیاد سبب ایجاد سازمانی جهانی شده است که در سال ۱۹۷۳ با هدف برقراری ثبات در این بازار در لندن تاسیس شد.

این سازمان متشکل از مصرف کنندگان و تولید کنندگان کاکائو در سطح بین المللی و جهانی است که مباحث آنها به نوعی به اقتصاد کاکائو در جهان مرتبط می شود. از جمله مباحث مرتبط دیگر با این موضوع عبارتند از:

 • کنترل تعرفه گمرکی وارداتی دانه کاکائو
 • تولیدات شکلات و نیمه کاکائویی
 • نظارت بر مالیات های مربوط به مصرف و فرآوری این محصول
 • هزینه های تولید
 • مطلع ساختن کشاورزان تولید کننده کاکائو از آخرین اخبار روز
 • کنترل قیمت و ایجاد شفافیت در بازار جهانی کاکائو

یکی از بازار های هدف که بخش عمده ای از پودر کاکائو در آن مصرف می شود، صنعت قنادی و شیرینی پزی است که کاکائو در آن از مصرف بالایی برخوردار است. بنابراین پخش پودر کاکائو به این مراکز به صورت متمرکز توسط شرکت های توزیع کننده و پخش کننده صورت می گیرد.

از آن جا میزان تولیدات قنادی ها متفاوت است، بنابراین آمار پخش پودر کاکائو نیز به تبع متفاوت بوده و برخی از مراکز به دلیل تولید زیاد شیرینی و قبول سفارشات مختلف ممکن است به صورت هفتگی یا ماهیانه متقاضی خرید پودر کاکائو باشند.

سفارش پودر کاکائو به صورت عمده در بازار

سفارش پودر کاکائو به صورت عمده در بازارهمان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد، بخش عمده از خرید و سفارش پودر کاکائو توسط شیرینی پزی ها و قنادی ها صورت می گیرد. از این رو هر واحد قنادی با توجه به میزان تولید شیرینی سفارشات مختلفی را به فروشنده پودر کاکائو ارائه می دهد.

سفارش پودر کاکائو به صورت عمده به ویژه در برخی ایام سال مانند اعیاد مذهبی و باستانی به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد و به دنبال آن خرید پودر کاکائو نیز با افزایش روبرو خواهد شد. از این کالا برای تهیه انواع:

 • شکلات های کاکائویی
 • شیرینی های تر و کیک ها و کاپ کیک های شکلاتی
 • تزیین شیرینی و کیک
 • دسر

استفاده می شود. بنابراین این مراکز نیاز به سفارش عمده دارند و تماس با عمده فروشان یا مراجعه به آنها می تواند تامین و خرید این اجناس را آسان سازد.

مرکز تهیه و توزیع پودر کاکائو در تهران

مرکز تهیه و توزیع پودر کاکائو در تهرانپودر کاکائو ارزان در تهران از مراکز تهیه و توزیع قابل خریداری است. به طور مسلم مرکز تهیه و توزیع بیشتر از سوی کسانی مورد مراجعه قرار می گیرد که نیازمند خرید این اجناس در مقدار زیاد می باشند. 

برای این منظور شرکت های توزیع کننده می توانند با خریداران عمده وارد مذاکره شده و در مورد قیمت نهایی با یکدیگر به توافق برسند. گاهی اوقات متقاضیان کاکائو از مشتریان دائمی و همیشگی هستند که در این صورت فروشنده و توزیع کننده تخفیف های قابل توجهی را به آنها ارائه می نماید. 

معمولا در این صورت علاوه بر تخفیف ممکن است هزینه های ارسال نیز رایگان محاسبه شود و قیمت تمام شده کالا بدین طریق کاهش یابد. 

توزیع و پخش پودر کاکائو در تبریز و تهران یا سایر شهر های کشور روندی متفاوت دارد. مثلا در تبریز به دلیل واقع شدن کارخانجات شکلات سازی زیاد، تقاضا برای پودر کاکائو بالاست و همواره به این ناحیه از کشور عملیات توزیع پودر کاکائو صورت می گیرد.

نمایندگی پودر کاکائو در تبریز

نمایندگی پودر کاکائو در تبریزنمایندگی پودر کاکائو تبریز عرضه کننده انواع پودر کاکائو به اشکال مختلف از جمله پودر کاکائوی بسته بندی شده یا فله می باشد. نمایندگی های یک شرکت در واقع در نقاط مختلف و شهر های گوناگون تاسیس می شوند تا ارائه دهنده محصول مورد نظر و خدمات مرتبط با آن باشند.

پودر کاکائو محصولی است که با برند های مختلف و از کشور های گوناگونی وارد ایران می شود و بنابراین با کیفیت و عطر متفاوت و همچنین میزان چربی گوناگون به فروش می رسد. 

مراکزی که از پودر کاکائو به میزان زیاد استفاده می کنند، نیازمند مذاکره با این مراکز می باشند. زیرا عمده مباحث مبادله شده بین این افراد می تواند در زمینه های زیر باشد:

 • قیمت کاکائو به صورت عمده
 • نحوه ارسال و هزینه آن
 • نوع بسته بندی و زمان تحویل کالا
 • بیمه نامه محصول
 • کیفیت کاکائو 

نمایندگی ها از آن جا که به فروش مستقیم تولیدات یک برند خاص می پردازند، در واقع مکانی معتبر برای مراجعه و خرید کاکائو به شمار می روند. از آن جا که این مراکز در نقاط مختلف و شهر های دور و نزدیک تاسیس می شوند بنابراین خریداران نیازی به طی مسافت زمانی زیاد ندارند و می توانند در حداقل زمان به خرید این کالا بپردازند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش پودر کاکائو خالص در سراسر کشور

امروزه پودر کاکائو کاربرد بسیار رایجی را در انواع مصارف به خود اختصاص داده است. از این پودر خوراکی لذیذ، بیشترین نفع و استفاده را صنایع تولید محصولات غذایی برده

پاسخی بگذارید